Yönetim Kurulu Başkanı Aydın AKDEMİR ticari hayatına 1991 yılında gıda sektöründe faaliyete başlamış ve 2000 yılında gıda toptan Cash & Carry olarak devam ettirmiştir. 2011 yılında hizmet alanını genişleterek inşaat sektöründe faaliyetine devam etmektedir.

Akdemir Grup İnşaat Ltd. Şti. olarak önceliği üstün nitelikli kalite anlayışı ile siz ve aileniz için modern mimari yapıların bütün unsurlarını bir araya getirerek ferah, huzurlu, güvenli, seçkin yaşam alanları üretmektir.

Hizmeti bir görev saydığımız toplumumuz için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak teknolojilerden üst düzeyde faydalanarak değişimlere ayak uyduran, sektöründe günü birlik değil kalıcı ve sürekli olmayı hedefleyen şirketimiz tüm kadrosuyla bu anlayış içinde çalışmaya devam ederek ve aynı zamanda geçmişten kopmadan öncü bir kuruluş haline gelmektir.

Yaptığımız ve yapacağımız projelerde insan yaşamını kolaylaştıran, huzur dolu, güvenli mekanları hayata geçirmeyi ve bunun sağladığı mutluluğun tadına varmayı amaçlamaktayız. Ev sahibi yaptığımız her müşterimizi, bir dost olarak kazanmak ve onların ev sahibi oluşuyla mutluluklarını paylaşmak öncelikli hedefimizdir.

Akdemir grup İnşaat, gelecek yıllarda da bu hizmet ve dostluk anlayışı içinde, kendini yenileme tutkusuyla var olmaya devam edecektir.

Sermayemizin özü insandır. Hayalleri gerçeğe dönüştürmenin ve mutluluğun, insan yaşamının kalitesini yükseltmekle mümkün olduğuna inanıyoruz.

Prensibimiz kalite, huzur, güven. Önceliğimiz insan.
;